Čistiace pady

Na to, aby podlaha bola vždy čistá a udržovaná, je dôležité vybrať si ten správny nástroj, ktorý ovplyvní nielen výsledok ale aj produktivitu práce. Na strojové čistenie a údržbu podláh sa používajú čistiace kotúče (pady) do strojov rôznych tvrdostí a rozmerov. Tieto parametre sa udávajú podľa typu podlahy a typu stroja. Taktiež dodávame ručné pady, ktoré sa používajú hlavne na strojom nedostupných plochách.
Čistiace pady sa rozdeľujú podľa použitia na pady na: Strhávanie, Drhnutie, Leštenie, na mramor, Sprejové čistenie, na koberce, na renováciu drevených podláh či ručné čistenie.

Naša spoločnosť z tohoto sortimentu dodáva výlučne pady výrobcu 3M.

Často kladené otázky

PODĽA ČOHO SA URČÍ VHODNÝ DRUH ČISTIACEHO PADU?
Pady sú základne určené na 3 druhy čistenia. Strhávanie, drhnutie a leštenie. Napríklad Pad na jemné strhávanie podláh je dôležitý pred aplikáciou ochranných prípravkov a zaistí dokonalé výsledky vašej práce v podobe perfektne vyčistenej podlahy. Na tento účel sa používajú hnedé a čierne kotúče.
MÁ PAD URČENÉ OPTIMÁLNE OTÁČKY ČISTIACEHO STROJA?
Áno, Každý pad má určenú svoju životnosť, určenú na m2. Samozrejme s tým sú spojené aj optimálne otáčky. Pri určených otáčkach je čistiaci pad najefektívnejšie vyčistí podlahu spolu s najdlhšou životnosťou.
SÚ PADY NEJAKÝM SPÔSOBOM OZNAČENÉ, ABY NEDOŠLO K ZÁMENE?
Áno, pady sú farebne rozlíšené podľa použitia, aby sa minimalizovala možnosť zámeny padu a tým sa minimalizuje možnosť poškodenia podlahy použitím nevhodného padu.
PREČO BY SOM MAL POUŽÍVAŤ PADY 3M?
Životnosť padu a jeho efektivita, je pri padoch značky 3M patrí medzi pady s najlepším pomerom „cena-výkon“.