Personalizácia krytov výstražných zariadení

Ako jediný na slovenskom trhu ponúkame personalizované kryty na výstražné LED svetlá. Kryty svetiel navrhujeme na každé vozidlo zvlášť, aby bolo zaručené že LED bude svietiť vždy rovnobežne s pozdĺžnou osou vozidla.

Každý kryt interiérového riešenia má penové tesnenie ktoré sa opiera o sklo a zabraňuje odleskom smerom do interiéru vozidla, čo zvyšuje bezpečnosť a komfort posádky vozidla najmä v nočných hodinách.

Prísavky na sklo sme nahradili 3M Dual lock pre jednoduchú a stabilnú montáž, ktorá vydrží prilepená aj v letných mesiacoch. 3M Dual Lock je patentovaná technológia vysokovýkonných suchých zipsov a teda LED je stále odnímateľná.

Kryty sú vyrábané na produkčnej 3D tlačiarni Stratasys za použitia materiálu ASA. Tento materiál sa vyznačuje vysokou tepelnou odolnosťou až do 100°C a odolnosťou voči UV žiareniu.

Výhody personifikácie

Často kladené otázky

PRE KOHO JE PRODUKT URČENÝ?
Produkty sú určené hlavne na interiérové montáže. Príkladom je napríklad Polícia SR, Zdravotná Záchranná Služba a podobne. Verzia s oranžovým LED je vhodná napríklad pre vozidlá pracujúce na cestách.
JE KRYT ODOLNÝ?
Áno, teplota vo vozidle sa môže v letných mesiacoch vyšplhať až na 70°C. Preto používame kvalitný materiál značky Stratasys. Jedná sa o druh materiálu ASA, ktorý je tepelne odolný do 100°C. Jeho farebnú stálosť zabezpečuje odolnosť voči UV žiareniu.
V AKEJ FARBE SA KRYTY VYRÁBAJÚ?
Štandardne vyrábame všetky kryty v čiernej farbe. Pri objednávke viacerých kusov vieme poskytnúť aj iné farby.
SÚ LED SVETLÁ CERTIFIKOVANÉ?
Áno, všetky LED svetlá ktoré používame majú príslušné certifkáty R65 a R10. Samotný kryt certifkáciu nepotrebuje, nakoľko certifkáty sú potrebné len pre elektronické komponenty.