Prestavby vozidiel na kľúč

Pomáhame spoločnostiam a štátnym inštitúciám zjednodušiť ich každodenné nasadenie v teréne. Vozidlo je užitočná pomôcka nielen na dopravu ľudí a prepravu tovaru ale môže slúžiť aj ako, napríklad pojazdná dielňa, alebo iný špecializovaný priestor. Dômyselnou organizáciou nákladného priestoru dosiahnete zvýšenú efektivitu pri práci a profesionálny “look”.

Ku každej prestavbe patrí aj patričné označenie vozidla marketingovým polepom vo farbách spoločnosti. Polep nemá len marketingový zmysel ale pri použití reHexných materiálov, zvyšuje aj bezpečnosť posádky a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Aktívnym bezpečnostným prvkom sú výstražné osvetlenia, takzvané „majáky“. Pre bežné Lremné vozidlo pracujúce v zhoršených podmienkach, napríklad v cestnej premávke, odporúčame montáž výstražných stroboskopických svetiel z nášho oranžového programu. Na Slovensku sme unikátna spoločnosť ktorá ponúka komplexné zastrešenie projektu, teda realizáciu na kľúč. Spolu s našimi partnermi sme schopní zrealizovať takmer čokoľvek bez zbytočného stresu pre Vás.

Výhody prestavby na klúč

Často kladené otázky

TREBA PRI MONTÁŽI VÝSTRAŽNÉHO SVETELNÉHO ZNAČENIA DODATOČNÚ CERTIFIKÁCIU?
Áno, značenie treba zapísať do technického preukazu na STK. Potrebnú dokumentáciu vám pripravíme a odovzdáme spolu s hotovým vozidlom.
MUSIA BYŤ VÝSTRAŽNÉ SVETLÁ CERTIFIKOVANÉ?
Áno, výstražné svetlá používané v cestnej premávke musia spĺňať certiBkáciu R65 a R10. Všetky produkty ktoré ponúkame a inštalujeme majú oba cetiBkáty.

MÔŽEM MAŤ NA VOZIDLE AJ MODRÉ ALEBO ČERVENÉ SVETLÁ?

Na montáž modrých svetiel je potrebné povolenie od príslušného ministerstva. Bez tohoto potvrdenia nemôžeme svetlá inštalovať a ani predať. Toto povolenie sa udeľuje hlavne zdravotným záchranným službám. Červená/Modrá farba je vyhradená výhradne pre Ministerstvo vnútra SR.
JE VÝSTRAŽNÉ ZNAČENIE DEMONTOVATELNÉ?
Pri požiadavke na demontovateľnosť vieme navrhnúť systém tak, aby sa čo najmenej zasahovalo do karosérie a komponentov vozidla. Na trhu existuje množstvo majákov a minirámp ktoré sa uchytávajú magneticky prípadne lepia pomocou odstrániteľného spoja.

V ČOM SPOČÍVA PRESTAVBA VOZIDLA NA KLÚČ?

Prestavba na kľúč je komplexný servis. V prvom kroku s vami odkonzultujeme vaše potreby. Vieme poradiť aké vozidlo si vybrat aj sprostredkovať kúpu vozidla, navrhnúť prestavbu a graBcký polep. Auto Vám odovzdáme kompletne hotové.
MÔŽEM MAŤ NA VOZIDLE AJ MODRÉ ALEBO ČERVENÉ SVETLÁ?
Nie, systémy sa navrhujú tak aby minimálne zasahovali do jednotlivých súčastí vozidla. Každý systém je certiBkovaný. Montáž je prevedená vždy na základe odporúčaní výrobcu a technických parametrov vozidla.