Protišmykové systémy

Bezpečnosť a zdravie na pracovisku sú oblasti, ktoré aby spĺňali svoj účel, musia byť starostlivo plánované a pravidelne kontrolované. Protišmykové materiály chránia Vás a Vašich zamestnancov celou škálou protišmykových a ergonomických výrobkov, ktoré sú vhodné pre rôzne aplikácie do výrobných hál, dielní, ako aj do domácností. Naša spoločnosť ponúka materiály v štandardných ( dodávaných ) rozmeroch, ale taktiež ponúkame možnosť personalizovaných výsekov ( tvarové výseky podľa vašich požiadaviek ). Tvarové výseky je možné dodať prakticky bez obmedzenia náročnosti tvaru. Výsekový stroj prevádzkujeme v našich priestoroch, preto dokážeme v krátkom čase reagovať na prípadné doobjednanie výsekov.

Často kladené otázky

AKO SI VIEM VYBRAŤ SPRÁVNY PROTIŠMYKOVÚ PÁSKU?

Vždy záleží na mieste, kde sa má inštalovať takáto páska. Dôležité je vedieť ci sa nachádzame v exteriéri , alebo interiéri, na aký povrch je inštalácia plánovaná (dlažba, surový betón, drevo..), aké znečistenie môže nastať (hrubá špina, obývací priestor, sprchovací kút..). Na základe týchto podmienok už vieme navrhnúť typ protišmykovej pásky.

MÔŽE SA INŠTALOVAŤ PROTIŠMYKOVÁ PÁSKA AJ NA PRAŠNÉ (BETÓN), ALEBO SAVÉ PODKLADY?
Áno, ale v týchto prípadoch je potrebné použiť podkladové lepidlo (primer), ktoré zabráni prieniku vody na lepidlo pásky a prilnie pevne k povrchu.
SÚ TIETO PÁSKY ODSTRÁNITEĽNÉ Z POVRCHU?

Odstránenie pások je samozrejme možné. Záleží však na kvalite podkladu, na ktorom je páska aplikovaná (nalepená).

K DISPOZÍCII JE VIAC FAREBNÝCH PREVEDENÍ TAKÝCHTO PÁSOK?
K dispozícii je z každého druhu viacero farebných variant. Od čiernej, zelenej, hnedej, až po transparentnú pásku.
ČO POTREBUJEM, ABY SOM SI MOHOL OBJEDNAŤ PERSONALIZOVANÝ VÝSEK?

Výseky vykonávame na vysokotlakom zariadení pomocou výsekovej formy, ktorá sa vyrába na základe technického listu. Túto výsekovú formu si môžete obstarať vlastnými silami, ale vieme vám výsekovú formu aj zabezpečiť. Výroba výsekovej formy je samozrejme Mnančne výhodná až pri viackusovej výrobe.