Sortiment

Autofólie 3M a PantherAT

Dodávame a montujeme 3 triedy autofólií značky 3M:

1, Prémiová trieda : označenie Color Stable a Crystalline
2, Stredná trieda:    označenie FX-ST
3, Nižšia trieda:       označenie Black Shade

Rozdiely medzi triedami je v rozdielnom použitý základných materiálov. Líšia sa dizajnom a výškou záruk.


3M™ Color Stable

Tónované autofólie 3M Color Stable aplikované na sklách Vášho auta dodajú autu originálny vzhľad, zvýšia bezpečnosť nielen vás ale aj vašich spolucestujúcich, tým, že v prípade nehody udržia rozbité sklo na fólii. Chránia vás nielen pred lietajúcimi črepinami skla, ale svojim zafarbením chránia interiér pred nevítanými pohľadmi zlodejov. Autofólie 3M Color Stable zachytia až 99% škodlivého UV žiarenia, čím chránia interiér pred vyblednutím a popraskaním. Najvýkonnejšie autofólie 3M odrazia až 79% solárneho tepla, čím udržia príjemnú teplotu v interiéri bez toho, aby ste museli zapínať klimatizáciu auta. Znížením odrazov, odleskov šetríte oči pred únavou. V našej ponuke, uvedenej nižšie, nájdete rôzne odtiene fólií na autá ako aj jednotlivé cenové hladiny šité na mieru pre Váš automobil.

 

3M™ Crystalline 90

Ak hľadáte maximálnu špičkovú technológiu, vynikajúcu čírosť a výkon s prémiovou priehľadnosťou - potom 3M Automotive Crystalline Okenné fólie sú tu pre vás. 3M Crystalline 90 Kryštalické okenné fólie majú jedinečné, viacvrstvové optické fóliové vrstvy s technológiou, ktorá kombinuje viac než 200 vrstiev. Táto unikátna technológia zabezpečí, že materiál eliminuje viac tepla než tmavšie materiály, bez toho aby sa zmenil vzhľad vášho vozidla. Prepúšťajú totiž až 90 % svetla. Tieto fólie nie sú pokovované, takže nerušia signály GPS, mobilné, rádiové a iné signály.


Solárne teplo pochádza z dvoch základných zdrojov. Viditeľné svetlo môžete vidieť a infračervené svetlo môžete cítiť. Kryštalické okenné fólie eliminujú až 97% tepla. Slnko produkuje infračervené svetlo a to znižuje až 60% tepla prechádzajúce vaše okná.

 

Certifikát o schválení nájdete: tu

 

PantherAT

Autofólie Panther sú vyrábané ďalším renomovaných výrobcom, spoločnosťou Eastman, s fabrikou v USA. Práve pre ich dlhodobé skúsenosti s výrobou takýchto materiálov a ich kvalitu, sme sa rozhodli zaviesť na Slovensku materiály, pod vlastnou značkou PantherAT.
Naše skúsenosti nás presviedčajú, že táto značka bude rovnako úspešná na našom trhu, ako všetky ostatné nami ponúkané značky.

 

 

K autofóliam možeme zaradiť aj ochranné fólie od firmy Madico, ktoré slúžia na ochranu čelného skla.

                  

 

Panther dielňa

Radi Vás privítame v našich priestoroch Panter dielne v Bratislave, kde na ploche viac ako 300 m2 poskytujeme služby podľa Vášho výberu. Našim cieľom je, aby každý zákazník, ktorý vyhľadá naše služby, našiel presne to, čo hľadal, t.j. aby sme mu "ušili službu na mieru". Naši zamestnanci Vám pripravia ponuku a prispôsobia čas prevedenia podľa požiadaviek. Či už si vyberiete montáž solárnych fólií PantherAT, 3M Color Stable, bezpečnostných fólií 3M Scotchshield, alebo ochranných fólií na karosériu 3M Ventureshield, resp. si vyberiete grafický návrh na Vaše auto, určite sa bude riešiť každá zákazka individuálne.

Prevádzková doba

Inštalácia solárnych autofólií:

pri štandardných typoch áut (osobné prevádzkové vozidlá strednej a nižšej kategórie) je 4 - 5 hodín. Odporúčame auto odovzdať ráno medzi 8:00 - 9:00 hod a vyzdvihnúť po 15:00 hod. V prípade potreby dohodneme iný časový harmonogram.

Inštalácia ochranných fólií na karosériu:

časové rozmedzie závisí od plochy auta, na ktorú sa fólie aplikujú. Typická montáž: predná kapota, zrkadlá, prahy: trvá cca. 3-4 hodiny.

Reklamné fólie na autá:

táto služba je veľmi individuálna, pretože celková realizácia závisí od náročnosti grafického návrhu (t.j. tvarov, farieb, výsekov). Bližšie časové informácie až po schválení grafickej predlohy zákazníkom.

Cenník

Cenník autofólií 3M je zostavený tak, aby bol zohľadnený rozmer, tvar a veľkosť skiel vozidla, ako aj náročnosť montáže.
Uvedené ceny sú pri použití materiálu PantherAT, 3M Color Stable od "B" stĺpika, čiže materiál + práca – zadné sklo, zadné bočné sklá.

 1. Nižšia trieda 140,-Eur
  (napr. Škoda Fabia)
 2. Nižšia stredná trieda 150,-Eur
  (napr. Škoda Rapid)
 3. Stredná trieda 165,-Eur
  (napr. Škoda Octávia)
 4. Vyššia trieda od 190,-Eur
  (napr. Škoda SuperB) 

    Ceny sú bez DPH

       Pri verzii COMBI 15% príplatok k cene sedan
       Verzia Pick-up alebo Van: kalkulácia ceny podľa rozmerov skiel vozidla


Kontakt Panter Dielňa

Ak potrebujete bližšie informácie o autofóliách alebo máte otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď na našej internetovej stránke, zavolajte alebo nám napíšte na naše adresy.