Sortiment

Ochrana laku a čelného skla vozidla

Lak automobilu môžeme ochrániť dlhodobou, alebo krátkodobou ochranou.

Dlhodobá ochrana : fólia 3M™ VENTURE SHIELD

Vzhľad, životnosť ako aj hodnotu vozidla jednoznačne ovplyvňuje kvalita laku. Lak, ktorý zabraňuje vzniku hrzde. Určite poznáte pohľad na prednú časť vozidla po pár mesiacoch používania nového vozidla, respektíve nového laku hlavne v zimných mesiacoch. Kapoty, nárazníky či iné časti, ktoré jasne počítajú „straty“ vzniknuté hlavne po kamienkoch odskakujúcich spod kolies vozidiel. Využívajú sa rôzne spôsoby opráv, no nikdy to už nie je také, aké to bolo. Ochráňte si preto svoje vozidlo skôr.

3M Venture Shield je ochranná fólia na karosériu vodzidiel z pevného, tepelne tvarovateľného polyuretánu, ktorý je potiahnutý čírou, transparentnou ochrannou vrstvou. Fólia je transparentná, takže nenarúša opticky vzhľad vozidla.
Vysokoúčinné lepidlo zabezpečuje schopnosť fólie kopírovať zložitý tvar karosérie bez tvorby lomu. Fólia Venture Shield je účinná a spolahlivá ochrana laku auta.

 

Digital Designs -

Šetrite peniaze Vám aj Vašim zákazníkom ...

Digital Designs je jedinečné softwarové riešenie ktoré, ponúka komplexnú a pravidelnú databázu modelov automobilov pre rezanie “kopýt” na ochranu karosérií vozidiel. Tento jedinečný systém zabezpečuje zrýchlenie procesu aplikácie ochranných fólií. Už žiadne obavy o zarezanie do laku, potrebný tvar ochrannej fólie budete mať jednoducho pripravený a vyrezaný dopredu pomocou softwarového riešenia Digital Designs.

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku, vyplňte tento formulár

Často kladené otázky:

Môžu byť ochranné fólie aplikované na prestriekavané povrchy?
Ochranné fólie 3M je najlepšie aplikovať na originálny lak. V prípade že bol dielec, na ktorý chceme aplikovať fóliu prestriekavaný (podľa profesionálnych štandardov), fólie môžu byť aplikované už po 48 hodinách po vybratí dielca z pece.

Sú ochranné fólie odstrániteľné?
Fólia môže byť kedykoľvek odstránená. Odstránenie prebehne bez poškodenia povrchu v prípade, že dielec bol nastriekaný podľa profesionálnych štandardov. Pre správne odstránenie fóliu mierne nahrejte (pre uvoľnenie lepidla) a odstráňte pod 45% uhlom.

Ako správne čistiť aplikované fólie?
3M odporúča použiť 3M Car Care Vysokoúčinný vosk ihneď po aplikácií fólie. Na priebežné čistenie odporúčame používať 3M Car Care Autošampón, ktoré môžete nájsť v našom e-shope. V prípade, že je fólia nadmerne znečistená muškami, odporúčame profesionálne strojové vyleštenie – hrubé nečistoty odstránite pastou 3M Extra Fine 80349 a povrch vyleštíte pastou 3M Ultrafina 50383.

 
Krátkodobá ochrana: Nástrek 3M Paint Defender Spray3M Paint Defender Spray Film chráni lak automobilu na všetkých miestach, kde je to potrebné. Ochraňuje lak pred poškodením od kamienkov, chrobákov, piesku a iných každodenných ohrození. Tento „Urob si sám“ produkt je jednoduchý na nanášanie a vyschne na vrstvu číreho dlhotrvácneho filmu, ktorý dodá Vášmu automobilu neviditeľnú ochranu na cestách. 

Jednoduché nanášanie 
Tento produkt prináša ochranu Vášho automobilu do Vašich vlastných rúk. 3M Paint Defender Spray Film je navrhnutý pre každého, dokonca na použitie z pohodlia Vášho domova. Produkt má len veľmi jemný zápach a je rozpustný vo vode, pre jednoduché čistenie. Na správne nanesenie filmu si prosím dôkladne prečítajte priložený návod na použitie! 1 balenie aerosólového spreju Vám vystačí v priemere na odporúčané 3 vrstvy na plochu 300 – 370 cm2. Odporúčaná doba schnutia sú  cca 3 dni.

Sezónna ochrana
3M Paint Defender Spray Film vydrží po dobu cca 1 sezóny, a ochráni každý lakovaný povrch pred každodennými nástrahami. S týmto sprejom si v pokoji vychutnajte každodennú jazdu automobilom. Tekutý sprej vyschne do vrstvy neviditeľného filmu, ktorý je bezpečný na akýkoľvek lak a ľahko odstrániteľný, keď to bude potrebné. 


Odstránenie filmu 
Tento jednocho nanášateľný sprej je takisto aj veľmi jednoduché odstrániť z povrchu laku. Nepotrebujete žiadne nástroje, iba načnite kraj filmu Vaším nechtom, a olúpte film z povrchu rukami. Povrch ochranného filmu môžete umývať a voskovať ako zvyšok Vášho vozidla. A vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu 3M Paint Defender Spray Film nepoškodí lak Vášho automobilu. 

Spúšťač (Násadka) 
3M Paint Defender Spray Trigger Vám ešte viac uľahčí nanášanie 3M Paint Defender Spray Filmu. Je navrhnutý tak, aby minimalizoval únavu prstu pri aplikácii, spojenú s aerosólovými sprejmi a ich malými spúšťačmi. Toto zariadenia Vám poskytne pohodlnú rukoväť, ktorá Vám umožní používať potenciál celej ruky, nielen prstu, na vyvíjanie tlaku pri aplikácii pomocou spúšťača. Takýmto spôsobom tiež minimalizujete riziko nerovnomerného nanesenia spreju a ušetríte si čas. 3M Paint Defender Spray Trigger je navrhnutý tak, aby pasoval na väčšinu aerosólových sprejov a tak ho budete môcť využiť aj pri iných produktoch balených v spreji.

 

                                                Video:
                                                

 

Ochrana čelného skla

Bližšie info TU