Sortiment

CAR WRAP

Celoolepy vozidiel

Celoolepy vozidiel sú v dnešnej dobe obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj čiastočnej ochrany laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla. Korporátne farby a polepy vozidiel spoločností by mali byť čo najviac príznačné pre konkrétnu Vašu spoločnosť. Striekaním vozidla na takúto farbu prípadne design, sa vozidlo často stáva nepredajným pri vyradení z evidencie spoločnosti. Pri výbere farieb z bežných katalógov výrobcov, nieje neobvyklé, že farby karosérií jednotlivých vozidiel vyrobenými inými výrobcami, nie sú úplne identické. Výberom rovnakého materiálu sa zamedzí aj tomuto faktoru. A čo viac, po vyradení vozidla z evidencie, je možné fólie jednoducho odstrániť, a lak automobilu bude znovu ako nový, čo určite zjednoduší odpredaj vozidla.

Celoolepy sú taktiež zaujímavým riešením pre bežných spotrebiteľov, ktorý chcú vlastniť výnimočný automobil. V širokej škále ponúkaných materiálov sa dajú nájsť aj vzory ako karbón, brúsený hliník, lesklé,  metalické ako aj matné farby a podobne. Tieto materiály sú teda ako stvorené pre vizuálny touning a personalizáciu Vášho vozidla. Pridaním materiálov od spoločnosti CFC® sme do našej ponuky pribudli aj iné zaujímavé extravagantné motívy ako chróm, chameleón, či dokonca semiš. V dnešnej dobe ponúkame viac, ako 150 rôznych dizajnov pre vaše vozidlo. Medzi ne patria aj pripravené dizajny v prémiovej tlačovej a kvalitatívnej triedy. Vyberte si zo širokej ponuky 3M alebo CFC® kliknutím na logo spoločnosti. Pre lepšiu predstavivosť,ako budú vaše dizajny vyzerať, slúži jedinečný KONFIGURÁTOR pre carwrapové materiály.

Ak máte svoju predstavu, ktorú chcete realizovať, nie je nič ľahšie. Stačí nám o tom povedať a my vám to nie len vyrobíme,
ale aj naaplikujeme. Rozšírili sme našu činnosť aj na samotnú tlač. A keďže chceme ponúknuť viac, vieme digitálne vytlačiť akúkoľvek METALICKÚ farbu

Pre údržbu a čistenie pre váš Carwrap máme k dispozícií čistič, ktorý je práve na tento účel určený.

Starostlivo pre vás vyberáme nie len materiály a technológie, ale dávame dohromady skúsené a zodpovedné spoločnosti.

Postupne takto vzniká združenie spoločností pod jednotným názvom Carolline WrapGroup.

            

Prezentačné video polepu vozidla:

                 

Legislatíva.
Nezabúdajte však na splnenie potrebných legislatívnych krokov pri olepe, alebo celoolepe vozidla. Z dôvodov rôznych názorov na túto problematiku, sme si vyžiadali vyjadrenie priamo z Prezídia Policajného zboru z odboru dokladv a evidencií. Veríme, že správnymi informáciami predídete možným nečakaným situáciam. Vyjadrenie nájdete TU !