Sortiment

3M™ MCS™ Warranty


Systém záruk 3M Matched Component System je výnimočný v dĺžke poskytovanej záruky, ktorá môže dosiahnuť až 8 rokov. Za kvalitou výsledného produktu nestojí iba firma Carol line, ale aj samotná spoločnosť 3M.


Garancie programu 3M™ MCS™ Warranty firma 3M postavila na svojej takmer 50-ročnej skúsenosti z výroby materiálov. Systém je založený na zladených komponentoch celého výrobného procesu a jej aplikácie.

Certifikovaný partner musí na daný projekt použiť materiál značky 3M, ktorý spravováva schválenou technológiou a aplikáciu musia realizovať jeho vyškolení špecialisti. Záruka 3M™ MCS™ zákazníkovi garantuje, že produkt na konci svojej záručnej lehoty bude stále bez výrazných vizuálnych defektov. Ak sa aj objavia nedostatky použitých materiálov ovplyvňujúce úžitkovú hodnotu produktu, zákazník si môže byť istý, že o rýchlu nápravu sa postará výrobca, alebo priamo zastúpenie spoločnosti 3M.

Najčastejšou príčinou defektov (ako sú odliepanie fólie, praskanie v exponovaných miestach, zmršťovanie fólie, prípadne vzduchové bubliny alebo extrémne vyblednutie grafiky) býva použitie materiálov nižšej kvality, nesprávny výber materiálov alebo ich neodborná aplikácia.

Certifikát k nahliadnutiu