Sortiment

Špeciálne efekty

- Block - Out film 3635-20 (biely matný) a 3635-22 (čierny):
odolný film so 100% opacitou, špeciálne navrhnutý na kontrolu svetla k vytváraniu svetelnej reklamy. Je aplikovateľný na prvú alebo druhú vrstvu riešenia akrylových povrchov, skla a plastov na vytváranie pôsobivých svetelných efektov.

 

 

 

 

 

 

 

 

- DEŇ A NOC film 3635-91:
matný translucent, šedý, liaty prémiový film s transparentným, permanentným lepidlom. Určený len pre rovné povrchy. Cez deň sa javí ako sivastý a v noci po presvietení, svieti na bielo. Po aplikácii 3M Scotchcal™ translucentných fólií na druhú stranu povrchu, dosiahneme efekt svietiacej zvolenej farby translucentu.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Difúzny film - Svetlorozptylujúca fólia (3635-70 60% difúzor a 3635-30 30% difúzor):
sú navrhnuté pre rovnomerné rozloženie svetla na povrchu svetelnej aplikácie. Tieto fólie redukujú vizuálne defekty od zdrojov svetla v presvetlených motívoch. Zvlášť v prípadoch, keď je motív príliš blízko pri zdroji alebo keď je použitý materiál s vysokou priehľadnosťou.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Dual-colour film (3635-210, biely a 3635-222 čierny):
filmy zo série dual-colour s perforovaným paternom a špeciálnou adhezívnou (svetlo usmerňujúcou) vrstvou. Umožňujú vytvárať rôzne farebné efekty medzi dennou a nočnou vizualitou.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Svetlo zosilňujúci Film 3635-100:
unikátny, matný biely a vysoko difúzny, reflexný film s čírou, permanentnou lepiacou vrstvou. Navrhnutý k aplikácii na vnútorné steny presvetlených kaziet, kde zvyšujú výkon svietivosti o 94%, čiže takmer dvojnásobne. Vysoko reflexná vrstva odráža väčšinu svetla, ktoré by inak zanikalo.

 

Leták fólie pre svetelnú reklamu

Technický list