Sortiment

Garancia kvality

Garancia MCS - garancia kvality

3M Matched Component System (MCS) vám ponúka kompletný sortiment fólií, tlačových farieb, atramentov a iných sprievodných výrobkov potrebných na produkciu vysokokvalitných tlačových produktov, nápisov a lôg. Všetko čo potrebujete na profesionálnu prezentáciu na trhu.
3M™ zaručuje, že všetky motívy na materiáloch Scotchprint™, ktoré boli vyrobené autorizovanými výrobcami v súlade s našimi spracovávateľskými predpismi, spĺňajú všetky kritériá, ktoré sú uvedené v technickom liste daného produktu.
3M™ poskytuje najširšiu garanciu v tejto oblasti.

 

Rozsiahly balík istoty pre klientov aj výrobcov

Náklady a následky chybného použitia materiálov zväčša presahujú finančné možnosti samotného lokálneho výrobcu. Najprv musí byť odstránená poškodená fólia, potom sa musí vyrobiť a nalepiť nová. K tomu musíme pripočítať prestoje v práci a výpadok prevádzky. A čo strata dobrej povesti vášho mena a mena propagovanej značky?

Pri použití produktov 3M™ ponúkame vám i vašim zákazníkom rozsiahly balík istoty. Všetky komponenty 3M systému, ktoré potrebujete, sú navzájom perfektne zladené. A keby sa predsa len vyskytol nejaký problém – tak ho vyriešime.
Zaručene!

Bez rizika len s garanciou 3M™ MCS™