Sortiment

3M Pásky a lepidlá

V dnešnej dobe vysokej konkurencie je treba využiť akúkoľvek možnosť zvýšiť kvalitu a efektivitu práce, k čomu Vám môžu dopomôcť aj pásky a lepidlá 3M. Spoločnosť 3M je dlhodobým lídrom na trhu pások a lepidiel, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a širokou sférou použitia od vytvárania dočasných spojov cez maskovacie pásky až po lepidlá a pásky pre permanentné spájanie materiálov. Vysokú kvalitu zaručuje aj fakt, že všetky pásky sú vyrábané podla systému kvality spoločnosti 3M, ktorý je spĺňa štandardy ISO 9002. Žiadny iná spoločnosť neponúka širšiu ponuku samolepiacich pások na báze kaučuku, akrylu alebo silikónu. Na tejto stánke sa Vám pokúsime priblížiť túto širokú problematiku.

ZÁKLADNÉ ROZDELENIE PRODUKTOVEJ SÉRIE:

  1. Obojstranné lepiace pásky
  2. Jednostranné lepiace pásky
  3. Priemyselné spreje
  4. Suché zipsy
  5. Dual Lock
  6. Laminačné lepidlá
  7. Flexografické montážne pásky

 

Úprava ŠÍRKY kotúča a TVAROVÉ VÝSEKY obojstrannej lepiacej pásky podľa vášho želania! 

Rezanie pásky( kotúča ) - Aj napriek tomu, že obojstranné lepiace pásky sú štandardne dodávané v rôznych šírkach, nie vždy vyhovujú rozmerovo na požadovaný podklad. Z tohoto dôvodu prichádzame s personalizáciou šírky obojstranne lepiacej pásky.

Stačí zadať požadovaný druh materilálu, jeho šírku a máte presne to, čo práve potrebujete.Tvarové výseky - z obojstranne lepiacich plátov je personalizácia presne podľa potrieb výroby. Potrebujete netradičný tvar obojstrannej lepiacej pásky? Nechajte si urobit cenovú ponuku TU alebo nás kontaktujte na uvedených číslach.

Prečo robiť kompromisy. keď netreba!