Sortiment

Antistresové rohože

Rohože Safety-Walk™

Protišmykové a antistresové rohože Safety-Walk™ riešia problémy vznikajúce státím na tvrdých povrchov (únava a preťaženie organizmu) a problémy so šmykľavosťou v priemyselných alebo v komerčných priestoroch.

Antistresová rohož Safety-Walk™ 5100

Vhodná do priestorov, kde sa spracovávajú potraviny alebo do priemyselného prostredia, spĺňa antistresové (relaxačné) a protišmykové požiadavky.Popis:
pružná rohož s vysokou životnosťou, flexibilná z vinylového materiálu s otvorenou štruktúrou pre jednoduché čistenie, pohodlie a bezpečnosť. Jej konštrukcia umožňuje aj pohyb vozíkou po jej povrchu. Vinylová konštrukcia je odolná voči rôznym chemikáliám, mastnote a rozpúšťadlám, ktoré sú typické pre priemyselné a potravinárske oblasti.Obmedzenia:
Rohož nie je vhodná do vstupných priestorov.                                                                            

Antistresová rohož Safety-Walk™ 5250 a 5250E

Používa sa ako antistresová rohož do suchého alebo mokrého prostredia, tam, kde zamestnanci pri práci stoja: napr. obsluha montážnych a výrobných liniek, alebo v prostrediach, ktoré sú vystavené vode, mastnote alebo olejom. Rohož výrazne znižuje únavu svalov a tela, ktoré vznikajú pri práci v takýchto podmienkach.Popis:
antistresové rohože sú vyrobené zo špirálových vinylových vlákien s otvoreným povrchom pre pohodlie, dlhú životnosť a vyrovnanú kvalitu počas používania. Otvorená štruktúra prepúšťa tekutiny a drobné nečistoty. Protišmykový povrch zvyšuje bezpečnosť. Je odolná voči mastnotám a olejom.

V sortimente aj prevedenie so zabudovanými okrajmi (5250E)

Antistresová rohož Safety-Walk™ 5270 a 5270E

Používa sa ako antistresová rohož do suchého prostredia, do priestorov, kde zamestnanci pri práci stoja napr. obsluha montážnych a výrobných liniek, alebo v prostrediach, ktoré sú vystavené mastnote alebo olejom a v priestoroch, kde je pohyb vozíkov. Rohož výrazne znižuje únavu svalov a tela, ktoré vznikajú pri práci v takýchto podmienkach.Popis:
antistresová rohož je vyrobená so špirálových vinylových vlákien spojených s vinylovým štruktúrovaným povrchom, má dlhú životnosť a vyrovnanú kvalitu počas používania. Rohož vytvorí pohodlný povrch pre státie alebo chodenie. Rovný povrch pre jednoduché čistenie a pohyb vozíkov, protišmykový povrch na zvýšenie bezpečnosti.

V sortimente aj prevedenie so zabudovanými okrajmi (5270E)