Sortiment

3M™ Safety-Walk™

Safety Walk™ pomáhajú chrániť ľudí. Bezpečnosť a zdravie na pracovisku sú oblasti, ktoré ak chcete, aby spĺňali svoj účel, musíte ich starostlivo plánovať a pravidelne kontrolovať. 3M protišmykové materiály Safety™ Walk chránia Vás a Vašich zamestnancov celou škálou protišmykových a ergonomických výrobkov, ktoré sú vhodné pre rôzne aplikácie.Protišmykové materiály 3M Safety-Walk™ Podporuje smernicu EU 89/654/ECC.

Protišmykový systém rieši tri základné problémy:

 1. Klzké, mokré alebo olejnaté podlahy
 2. Bolestivé pády a nehody spôsobené pošmyknutím
 3. Prevádzkové náklady spôsobené zraneniami a nehodami pri práci sa stále zvyšujú

Riešenie:

 1. Trvanlivý protišmykový povrch
 2. Zníženie počtu nehôd spojených s pádmi
 3. Signalizuje zodpovednosť prevádzkovateľa
 4. Podporuje smernicu EU 89/654/EEC

Popis produku:

 1. Vysoko trvanlivý
 2. Samolepiaci
 3. Ľahká, rýchla a čistá aplikácia, ktorá nevyžaduje odborné znalosti
 4. Nenáročná údržba
 5. Predstavuje čistú a bezpečnú krytinu

 

Protišmyková páska 3M Safety-Walk™

Rohož pre všeobecné použitie

Vhodná takmer pre všetky povrchy ako napr: schody, rampy, a pod. a to vo vnútorných aj vonkajších priestorov.


       
Popis:
Brúsne častice spojené tuhým, trvanlivým polymérom na plastovej fólii so stálymi rozmermi. Zo zadnej strany potiahnutá lepidlom vyrobeným z kaučuku, ktoré sa aktivizuje tlakom, chránené ochrannou páskou (linerom).

Použitie:
Používa sa na všetky šmykľavé povrchy s intenzívnou pešou, alebo vozidlovou prevádzkou (chodby, výrobné a skladovacie miestnosti, rampy, schodištia, rebríky, pracovné plochy na strojoch atď.)

Protišmyková páska 3M Safety-Walk™

Hrubá


Vhodná do priestorov s extrémne vysokou záťažou kde je nutná trvanlivá ochrana proti pošmyknutiu pri silnej prevádzke a znečisťovaní.

       
Popis:
Veľmi pevné brúsne častice spojené tuhým, trvanlivým polymérom na plastovej fólii so stálymi rozmermi. Zo zadnej strany potiahnutá lepidlom vyrobeným z kaučuku, ktoré sa aktivizuje tlakom, chránené ochrannou páskou (linerom).

Použitie:
poľnohospodárstvo a lesníctvo, stavba ciest, staviteľstvo a stavba budov, nákladné vozidlá, traktory, stavebné vozidlá, žeriavy, stavebné stroje )

Protišmyková páska 3M Safety-Walk™

Tvarovateľná


Do priestorov s vysokou frekvenciou a záťažou ako sú vykladacie rampy, vonkajšie priestory v poľnohospodárstve, lesníctve, stavebníctve, nákladné vozidlá, traktory, stavebné mechanizmy a pod.


Popis:
Brúsne častice spojené tuhým, trvanlivým polymérom na pružnej hliníkovej fólii. Zo zadnej strany potiahnutá lepidlom vyrobeným z kaučuku, ktoré sa aktivizuje tlakom, chránené ochrannou páskou (linerom).

Použitie:
Vhodné pre nerovné, tvarované povrchy. Priľne tesne k tvarovanému povrchu. Pre všetky zakrivené, uhlové alebo tvarované povrchy.

Protišmyková páska 3M Safety-Walk™

Pre mokré prostredie – stredne drsná


Vhodná do mokrých priestorov vonkajších alebo vnútorných, chodenie na boso alebo v topánkach. Ideálne pre lode a vodné športové zariadenia.


Popis:
Výrobok pozostáva s rozmerovo stálej plastickej fólie, ktorá je potiahnutá elastickým tkanivovým povrchom. Zadná strana fólie je potiahnutá lepidlom, aktivizujúcim sa tlakom, ktoré je chránené snímateľnou ochrannou vrstvou. Páska poskytuje trvalý, protišmykový povrch pre širokú škálu aplikácií.

Použitie:
Stredne hrubý materiál, určený pre mokré úseky a úseky, na ktorých sa chodí naboso. Ideálny pre kúpeľne a vodné športové zariadenia. Môžu byť použité na zvýšenie trenia (nie drsné) pri rôznych iných aplikáciách.

Protišmyková páska 3M Safety-Walk™

Pre mokré prostredie – jemná


Vhodná do mokrého prostredia naboso.


Popis:
Výrobok má na povrchu jemnú granulovitú štruktúru. Spodná strana je potiahnutá acrylovým, tlakom aktivizujúcim sa lepidlom, ktoré je chránené snímateľnou ochrannou vrstvou. Vvytvára hladký, trvanlivý, protišmykový povrch v priestoroch s mokrým povrchom.

Použitie:
Používa sa hlavne ak protišmykový materiál do priestorov na bosé chodenie a do mokrých prostredí. Výrobok je ideálny do spŕch, kúpeľní, prezliekarní, do okolí sáun, ale aj na skokanské mostíky, lode, vodné lyže, a pod.

3M Safety-Walk™ 1500

Rohož do mokrých priestorov


Vhodná pre chodenie naboso alebo s topánkami v priestoroch ako sú prezliekárne, sprchovacie priestory, fitness centrá alebo terapeutické priestory.Popis:
rohož bez podkladu, netkaná, s otvorenou štruktúrou, vyrobená z vinylových vlákien, poskytuje pohodlný (príjemný) a atraktívny povrch vhodný do mokrých priestorov.Obmedzenia:
Neodporúča sa do kuchýň, mastných a olejových priestorov a permanentne mokrých oblastí.

Vhodná pre chodenie naboso alebo s topánkami v priestoroch ako sú prezliekárne, sprchovacie priestory, fitness centrá alebo terapeutické priestory.

3M Safety-Walk™ 3200

Rohož do mokrých priestorov

Popis:
rohož do mokrých priestorov, vyrobená s flexibilného vinylu s otvorenou sieťovou štruktúrou, ktorá umožňuje pretekanie vody cez rohož, čím je povrch rohože suchší ako okolitá oblasť. Elastický povrch je pohodlný pre chodenie naboso, a vinylový materiál je zostavený tak, aby bol odolný voči chlórovej vode, mastnote (z ľudí), plesniam, a UV žiareniu
Výseky na mieru