Sortiment

Heskins Safety-Grip™

Heskins je anglická spoločnosť, úzko špecializovaná na vývoj a výrobu protišmykových systémov, ktorej kvalitu odzrkadľuje ajcertifikácia ISO9000:2008 a ISO14000. Protišmykové pásky Heskins môžu byť z ľahkosťou aplikované na väčšinu hladkých aj hrubých povrchov v rôznych rozmeroch a farbách. Jednoduchým výberom pásky zo správnym lepidlom, farbou a rozmerom tak možno zabezpečiť bezpečnosť na pracovisku ako aj v domácnosti. Heskins ponúka ako jeden z mála výrobcov aj farebné prevedenie “HAZARD” v žlto-čiernej alebo červeno bielej kombinácií a fotoluminescentné pásky.

 

Heskins Safety-Grip™

Heskins safety-grip protišmykové pásky sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, a sú ideálne pre aplikáciu v podmienkach vyžadujúcich permanentné protišmykové riešenie. Haskins safety-grip pásku je možné okamžite aplikovať na väčšinu povrchov a zaručiť tak vysokú ochranu, ktorá spĺňa bezpečnostné štandardy vo väčšine svetových krajín. Protišmykové pásky Heskins sú k dispozícií v niekoľkých šírkach a farbách.

Farbé prevedenia:

 1. Čierna
 2. Sivá
 3. Modrá
 4. Žltá
 5. Červená
 6. Zelená
 7. Hnedá
 8. Biela
 9. HAZARD ( Čierno/Žltý, Červeno/Biely)
 10. Fotoluminescentné - Svietiace v tme ( aj v prevedení HAZARD )
 11. Priesvitná

 

Heskins Safety-Grip™ fotoluminescentné pásky

Fotoluminescentné pásky Heskins existujú v dvoch variantách ( jednofarebnom a HAZARD ). Pásky môžu byť nabité denným alebo umelým osvetlením a tak sprostredkovať jednoduché osvetlenie napríklad hrán schodov.

Heskins Safety-Grip™ fotoluminescentné pásky sú vhodné pre zabezpečenie pracovísk zo zhoršenými svetelnými podmienkami, vďaka ich prirodzenej schopnosti absorbovať svetlo a následne ho v noci spätne emitovať.

Pásky sú k dispozícii v rôznych šírkach, pre pokrytie širokej škály aplikácii.


 

 

Heskins Safety-Grip™ Na hrubé povrchy


Heskins safety-grip lepiaca páska na hrubé povrchy je ideálna na aplikáciu na nepravidelné povrchy. Páska je schopná opísať nerovnosti povrchu, čím zabezpečí dokonalú priľnavosť a ochranu pred pošmyknutím. Páska je skonštruovaná z jemnej hliníkovej fólie, tvoriacej jej jadro, čo zaručuje jej výbornú formovateľnosť. Jadro z hliníkovej fólie má prirodzenú schopnosť pamäte, čo zabráni spätnému odlievaniu sa pásky. Páska safety-grip sa dodáva v troch priemyselných farbách ( čierna, žltá a čierno/žlté prevedenie HAZARD ).


Heskins Non-Abrasive


Heskins  Aqua-safe produktová línia má jedinečnú protišmykovú úpravu, ktorá zabezpečuje efektívnu dokonalú protišmýkovú ochranu v mokrých podmienkach. Vylepšený jemnejší povrch zabezpečí pri kontakte s bosou nohou maximálne zvýšenie trenia, bez rizika poranenia kože.

Vlastnosti:

 1. protišmykový povrch s vysokým trecím koeficientom bez drsnej štruktúry
 2. jednoduchá aplikácia
 3. vhodná do kúpeľní, kúpalísk, SPA, prípadne na lode


Výseky na mieru