Car Wrap

Celoolepy vozidiel sú v dnešnej dobe obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj čiastočnej ochrany laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla.

Korporátne farby a polepy vozidiel spoločností by mali byť čo najviac príznačné pre Vašu konkrétnu spoločnosť. Striekaním vozidla sa vozidlo často stáva nepredajným pri vyradení z evidencie spoločnosti. Pri výbere farieb z bežných katalógov, nie je neobvyklé, že farby karosérií jednotlivých vozidiel vyrobenými inými výrobcami sa vzájomne nezhodujú. Výberom rovnakého materiálu sa zamedzí aj tomuto faktoru.

Po vyradení vozidla z evidencie, je možné fólie jednoducho odstrániť a lak automobilu bude znovu ako nový, čo určite zjednoduší odpredaj vozidla.

Celoolepy sú taktiež zaujímavým riešením pre bežných spotrebiteľov, ktorí chcú vlastniť výnimočný automobil. V širokej škále ponúkaných materiálov sa dajú nájsť rôzne vzory, rôzne farby, lesklé, matné či metalické farby. Tieto materiály sú teda ako stvorené pre vizuálny tuning a personalizáciu Vášho vozidla.

Výhody Car Wrapu

Často kladené otázky

KOĽKO STOJÍ CELOOLEP VOZIDLA?
Cena celoolepu je priamo závislá od vybraného materiálu a veľkosti plôch vozidla. Najlepšie je osobné stretnutie, kde získame všetky relevantné informácie.
TREBA TAKÚTO ZMENU FARBY VOZIDLA NIEKDE NAHLÁSIŤ?
Áno, celoolep vozidla je deAnovaný ako trvala zmena farby, takže takúto zmenu treba zapísať do TP vozidla. Spravidla treba absolvovať KO a na základe zápisu KO získať zápis do TP.
ČO MÁM ROBIŤ, KEĎ CHCEM DAŤ FÓLIE Z AUTA DOLU?
Na dnešnom trhu sa nachádza už veľa materiálov s rôznymi vlastnosťami. Odstránenie fólií môže byť časovo náročná záležitosť. Takže ak bol použitý materiál so zle odstrániteľným lepidlom, toho, kto bude odstraňovať takúto fóliu čaká veľa času stráveného odstraňovaním zvyškového lepidla. V každom prípade je najlepšie kontaktovať najprv spoločnosť, kde bola montáž vykonaná (malo by to byť jasne vyznačené na existujúcom osvedčení).
ODSTRAŇUJE VAŠA SPOLOČNOSŤ AJ MATERIÁL, KTORÝ BOL APLIKOVANÝ INOU SPOLOČNOSŤOU?
Naša spoločnosť odstraňuje iba materiál, ktorý bol aplikovaný u nás. V tomto prípade totiž vieme deAnovať materiál, ktorý bol použitý pri montáži a vieme, že materiál je odstrániteľný.