Kreatívny papier

Medzi materiály, ktoré sú v našom portfóliu, určite patria materiály na personalizovanú výrobu z papiera. Kreatívne papiere neslúžia iba na dotvorenie dizajnu vizitiek a jedálnych lístkov. Používa sa aj na pri rôznych výrobách, ako je tlač svadobných oznámení, knižné obaly, či kreatívne predmety.

Pravidelne spolupracujeme s rôznymi autormi publikácií, ktorí výberom správneho papiera dotvoria svoje dielo po vizuálnej stránke. Správnym výberom papiera ( hrúbka, štruktúra ) vznikajú neraz aj perfektné okrasné predmety, ako sú napríklad kytice rôznych tvarov a rozmerov.

Ku kreatívnym riešeniam samozrejme patrí aj sortiment tapiet, ktoré spracovávame aj na našich tlačiarenských strojoch podľa požiadavky a predstáv zákazníka.

Papier teda neslúži iba na kancelársku prácu, ale vie priniesť svojou rozmanitosťou a pod rukami šikovných, umelecky mysliacich ľudí aj výtvarnú hodnotu.

Často kladené otázky

SÚ KREATÍVNE PAPIERE DOSTUPNÉ AJ V MENŠÍCH BALENIACH?

V ponuke máme kreatívne papiere: rozmer A4 . V jednom balení je 25 hárkov A4. Minimálny odber je 1 balenie. Veľké tlačiarenské hárky 70×100 cm si viete objednať na kusy. V ponuke sú aj papiere v digitálnom rozmere, ktoré sa dajú objednať buď na balenia alebo na hárky. Viac informácií nájdete na eshope.

SÚK REATÍVNE PAPIERE DODÁVANÉ VO VIACERÝCH ROZMEROCH?

Áno. V ponuke nájdete rozmery: 70×100 cm, 32×45 cm, A4. Ak máte záujem o iný ako štandardný rozmer, vieme vám zabezpečiť narezanie papiera na vami požadovaný rozmer.
PONÚKANÉ KREATÍVNE PAPIERE SÚ SKLADOM?
Vo väčšine prípadoch áno. V prípade nedostatku skladových zásob, vieme doplniť zásoby do 24 hodín.
VIEM SI OBJEDNAŤ TAPETY S VLASTNÝM DIZAJNOM?
V ponuke máme samolepiace tapety Coala Silky Wallcover Textile, ktoré neobsahujú PVC, preto so viac ako vhodné aj do detských izieb alebo nemocníc. A áno, u nás v spoločnosti tlačíme latexovou tlačiarňou. Ak máte graUcký návrh, ktorý by ste chceli vytlačiť, radi vám spravíme cenovú ponuku. Tapety sa dajú jednoducho nalepiť, nakoľko obsahujú prelepiteľné lepidlo, ktoré umožňuje tapety nalepiť / prelepiť tam, kde potrebujete bez poškodenia povrchu alebo tapety.